"Chelsea" namuose neturėjo sunkumų prieš "Leicester" (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje startavo 8-asis turas.

"Stamford Brige" stadione ginklus tarpusavyje surėmė Londono "Chelsea" ir "Leicester City" futbolininkai. Antonio Conte vadovaujami "aristokratai" sunkumų nesulaukė ir varžovus iš Lesterio nugalėjo rezultatu 3-0.

Pirmajame kėlinyje visiškai su kamuoliu ir pagal progas dominavo "Chelsea", kai tuo metu "Leicester" neatliko nei vieno pavojingo smūgio.

7-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Kampinio metu be priežiūros paliktas puolėjas Diego Costa liko vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į varžovų ginamus vartus. D. Costa su septyniais tiksliais smūgiais yra rezultatyviausias "Premier" lygos žaidėjas.

Pranašumą "Chelsea" ekipai pavyko padidinti 33-ąją minutę, kai po puikaus reido pasižymėjo Edenas Hazardas. Per likusį pirmojo kėlinio laiką didesnių netikėtumų aikštėje nebeįvyko.

Antrajame kėlinyje "lapės" buvo kur kas aktyvesnės ir žaidė pirmuoju numeriu, tačiau išpešti naudos iš to nepavyko. Sykį kamuolys pataikė į virpstą, kai neužtikrintai kamuolį išmušė Davidas Luizas.

Galutinis taškas buvo padėtas 80-ąją minutę. Victoras Mosesas po puikaus Nathanielio Chalobaho perdavimo atsidūrė vienas prieš vartininką ir pelnė trečiąjį komandos įvartį.

Pergalę iškovojęs "Chelsea" su 16 taškų bent laikinam pakilo į penktąją vietą, o "Leicester" patyrė ketvirtąjį pralaimėjimą ir rikiuojasi vos 13-oje pozicijoje.

"Chelsea" 3 - 0 "Leicester"
7' [1 - 0] D. Costa
33' [2 - 0] E. Hazard
80' [3 - 0] V. Moses