"Chelsea" nepaliko vilčių "Arsenal", "Liverpool" įveikė "Leicester" (VIDEO)

Šiandien Kinijoje buvo žaidžiamas susitikimas tarp Londono grandų "Chelsea" bei "Arsenal".

Prieš rungtynes pastarosios komandos strategas Arsene'as Wengeras kalbėjo, jog šių varžovų mūšiai yra principiniai, tad juos pavadinti draugiškais yra sunku.

Dvikova iš tiesų buvo atkakli bei įdomi, o nesužaidus nė pusvalandžio aikštę po susidūrimo su vartininku Davidu Ospina teko palikti Pedro. Ispanas vėliau netgi buvo nugabentas į ligoninę.

Visgi, neilgai trukus po šio epizodo "aristokratus" į priekį išvedė puikiai kamuolį užsikirtęs bei į apatinį vartų kampą jį pasiuntęs Willianas. Brazilui įkandin pasekė Michy Batshuayi ir rezultatas atėjus pertraukai jau buvo 2-0.

Jai vos tik pasibaigus Marcosas Alonso aikštės krašte puikiai sudorojo Alexą Oxlade'ą-Chamberlainą, o po jo perdavimo dar vieną puikų įvartį įmušė Batshuayi.

Rungtynės galiausiai baigėsi rezultatu 3-0 ir "Chelsea" pasiekė saldų revanšą už nesėkmę FA taurės finale.

Tuo tarpu "Liverpool" futbolininkai įveikė sezonu anksčiau "Premier" lygą laimėjusį "Leicester City" klubą.

Šis mačas buvo kur kas atkaklesnis, o pirmąjį įvartį čia pelnė "lapių" puolėjas Islamas Slimani, kuriam pavyko pasižymėti galva.

Vis dėlto, tuomet prabilo didžiausia "raudonųjų" stiprybė - atakuojantys saugai. Mohamedas Salah įmušė pirmajam kėliniui net neįpusėjus, o jam atėjus į pabaigą nuostabų smūgį atliko Philippe'as Coutinho.

"Arsenal" 0 - 3 "Chelsea"
[0-1] 40' Willian
[0-2] 42' Michy Batshuayi
[0-3] 49' Michy Batshuayi

"Leicester City" 1 - 2 "Liverpool"
[1-0] 12' Islam Slimani
[1-1] 20' Mohamed Salah
[1-2] 44' Philippe Coutinho