„Chelsea“ nutraukė pralaimėjimų seriją „Premier“ lygoje © „Reuters“ nuotr.

Pirmadienį finišavo 14-asis Anglijos „Premier“ lygos turas.

Dviejų pralaimėjimų seriją nutraukė Londono „Chelsea“ futbolininkai, kurie namuose rezultatu 3:0 susitvarkė su „West Ham United“ pasipriešinimu.

„Aristokratai“ į priekį išsiveržė 10-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį į vartus nukreipė Thiago Silva.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje šeimininkai jau galėjo turėti dviejų įvarčių pranašumą, tačiau puikia proga nepasinaudojo Timo Werneris.

Antrajame kėlinyje „West Ham“ vis dažniau ėmė grasinti varžovų vartams, tačiau išlyginamojo įvarčio pasiekti nesugebėjo, o svečių viltis pakovoti bent dėl taško sudaužė Tammy Abrahamas.

Anglas 78-ąją minutę po ganėtinai keisto T. Wernerio perdavimo pelnė pirmąjį savo įvartį, o nepraėjus nei dviem minutėms dar kartą pasiuntė kamuolį į vartų tinklą.

Po šios pergalės „Chelsea“ rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės vietoje.

„Burnley“ 2:1 „Wolves“