"Chelsea" po permainingos kovos palaužė "Watford" futbolininkus (VIDEO)

14 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos antrosios 9-ojo turo rungtynės.

Londono "Chelsea" namuose priėmė "Watford" futbolininkus. Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje žiūrovai išvydo net šešis įvarčius ir atkaklią kovą iki paskutinių minučių, tačiau pergale džiaugėsi tik vieni - "mėlynieji" mačo pabaigoje pranoko "širšes" rezultatu 4-2.

Ketvirtoje vietoje žygiuojančiam "Chelsea" ši pergalė buvo labai svarbi, nes prieš tai Antonio Conte auklėtiniai buvo patyrę du pralaimėjimus iš eilės.

Rungtynės šeimininkams prasidėjo labai sėkmingai - 12-ąją minutę nuostabiu smūgiu varžovų vartus nuginklavo Pedro, tačiau vėliau "Chelsea" ekipai reikalai aikštėje nesiklostė taip, kaip norėjo jie patys.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje Abdoulaye Doucoure pasiekė išlyginamąjį įvartį, o praėjus tik kelioms antrojo kėlinio minutėms Roberto Pereyra nuliūdino "Chelsea" stadioną - tiksliu smūgiu išvedė "Watford" į priekį.

A. Conte netrukus ėmėsi kraštutinių priemonių - iš aikštės išėmė Alvaro Morata bei Marcosą Alonso, o į jų vietą stojo Michy Batshuayi ir Willianas.

71-ąją minutę pirmasis keitimas atnešė norimą rezultatą - M. Batshuayi smūgiu galva išlygino rezultatą. Rungtynių pabaiga buvo įtempta, tačiau daugiau noro laimėti rodė "Chelsea" ir netrukus už tai jie buvo apdovanoti.

87-ąją minutę Cezaris Azpilicueta po nesėkmingo varžovų gynėjo bandymo sustabdyti iš krašto atliekamą perdavimą taip pat galva nuginklavo Gomesą ir išvedė "Chelsea" į priekį. Pergalę pačioje rungtynių pabaigoje užtvirtino tas pats M. Batshuayi.

"Chelsea" savo sąskaitoje turi 16 taškų ir nuo vienomis rungtynėmis mažiau sužaidusių lyderių atsilieka 6 taškais. "Watford" po pralaimėjimo nukrito į penktąją poziciją.

"Chelsea" 4 - 2 "Watford"
12' [1 - 0] Pedro
45+2' [1 - 1] A. Doucoure
49' [1 - 2] R. Pereyra
71' [2 - 2] M. Batshuayi
87' [3 - 2] C. Azpilicueta
90+5' [4 - 2] M. Batshuayi