"Chelsea" pralaužė lygos naujokų gynybą

Šeštadienio popietę Anglijos bei Velso stadionuose buvo žaidžiami "Premier" lygos II-ojo turo susitikimai.

Vieni iš čempionato favoritų Londono "Chelsea" futbolininkai namuose tik antrajame kėlinyje pralaužė lygos naujokų "Leicester City" gynybą.

Nemažai progų turėję svečiai palūžo 63-ąją minutę, kai po sumaišties baudos aikštelėje kamuolį į vartus įrideno Diego Costa. Tai jau antrasis ispano įvartis šalies pirmenybėse.

Netrukus, po kiek daugiau nei 10 minučių, rezultatas padvigubėjo. Visą gynybą išmaudęs Edenas Hazardas smūgiavo vartų link, o kamuolys rikošetu pasiekė vartų tinklą.

Kituose susitikimuose pergales šventė "Swansea City" ir "West Ham United" klubai.

"Gulbės" namuose minimaliu rezultatu palaužė dar vienų naujokų, "Burnley" futbolininkų gynybą. Pirmajame kėlinyje pasižymėjo Nathanas Dyeris.

Tuo tarpu Samo Allardyce'o auklėtiniai išvykoje 3 - 1 nugalėjo "Crystal Palace" futbolininkus. Po įvartį nugalėtojams mušė Mauro Zarate, Stewartas Downingas ir Carltonas Cole'as. Šeimininkų gretose pasižymėjo Maroune'as Chamakhas.

Taip pat šiandien buvo užfiksuotos dvejos rungtynės be įvarčių. "Aston Villa" namuose sužaidė taikiai su "Newcastle United", o "Southampton" neįveikė "West Bromwich" pasipriešinimo.