"Chelsea" prarado pirmuosius taškus © Eurofootball.lt
Vakar vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaisti dar keturi dešimtojo turo susitikimai. Po jų čempionate neliko nei vienos taškų nepraradusios komandos - pirmą kartą aikštę nelaimėjęs paliko lyderis "Chelsea".

Įdomu tai, kad Londono ekipą pirmieji sustabdė paskutinę vietą turnyrinėje lentėleje užimantis Liverpulio "Everton". Mačas "Goodison Park" stadione baigėsi taikiai 1-1.

Šeimininkai nuo 37 minutės pirmavo, kai 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Jamesas Beattie. Pusiausvyrą antrojo kėlinio pradžioje tiksliu smūgiu iš 20 metrų atstatė saugas Frankas Lampardas. Kiek vėliau Didier Drogba dar kartą pasiuntė kamuolį į tinklą, tačiau teisėjas abejotiname epizode užfiksavo nuošalę ir rezultatas nepasikeitė.

Tiesa, šios lygiosios įtakos nei vienai iš komandų nepadarė. "Chelsea" su 28 taškais toliau žengia lentelės viršūnėje, o "Everton", turintis vos 4 taškus, lieka paskutiniojoje dvidešimtojoje vietoje.

Kitame mače pakankamai sunkiai sezoną pradėjęs "Newcastle" klubas įveikė "Sunderland" 3-2. Pergalingą įvartį 63 minutę pelnė neperseniausiai po traumos atsigavęs turkas Emre. Tuo tarpu lygos debiutantė "West Ham" namie 2-1 palaužė vidutiniokę "Middlesbrough" komandą.

Visi sekmadienio rezultatai:

"%c00046" 3 - 2 "%c00260"
34` [1 - 0] Shola Ameobi
35` [1 - 1] Liam Lawrence
37` [2 - 1] Shola Ameobi
41` [2 - 2] Stephen Elliott
63` [3 - 2] Emre Belozoglu

"%c00050" 2 - 0 "%c00194"
81` [1 - 0] Hidetoshi Nakata
90` [2 - 0] Kevin Nolan

"%c00248" 2 - 1 "%c00053"
66` [1 - 0] Teddy Sheringham
74` [2 - 0] Chris Riggott (į savo vartus)
87` [2 - 1] Franck Queudrue

"%c00051" 1 - 1 "%c00042"
37` [1 - 0] James Beattie (iš 11 metrų baudinio)
50` [1 - 1] Frank Lampard