"Chelsea" savo aikštėje nepaliko šansų "Everton" ekipai

Sekmadienį vakare "Stamford Bridge" stadione susitiko Londono "Chelsea" ir Liverpulio "Everton" ekipos.

29-ajame Anglijos pirmenybių ture nesunkią pergalę į savo sąskaitą įsirašė Franko Lampardo "mėlynieji". Puolime skrajojusi "Chelsea" ekipa varžovus sutriuškino 4:0.

"Chelsea" dominuoti pradėjo nuo pirmų minučių ir netrukus įsiveržė į priekį. 14-ąją minutę pirmasis pasižymėjo Masonas Mountas, o pranašumą po 7 minučių padidino Pedro.

Antrajame kėlinyje pasikartojo panašus scenarijus – 51-ąją minutę puikiu šūviu pasižymėjo Willianas, o ketvirtą vinį į varžovų karstą vos po 3 minučių smeigė Olivier Giroud.

"Chelsea" futbolininkai po šios pergalės sutvirtino pozicijas ketvirtoje vietoje. "Mėlynieji" nuo artimiausių persekiotojų dabar turi 5 taškų persvarą.

"Everton", nelaimėjęs paskutinių trijų rungtynių, krenta į 12-ąją poziciją.

"Chelsea" 4 - 0 "Everton"
14' [1 - 0] M. Mount
21' [2 - 0] Pedro
51' [3 - 0] Willian
54' [4 - 0] O. Giroud