„Chelsea“ sėkmingai pradėjo Lygos taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

Trečiadienio vakarą Stamford Bridge stadione „Chelsea“ ir „Tottenham“ ekipos atidarė Lygos taurės („Carabao Cup“) pusfinalius.

Namuose persvarą prieš atsakomąjį mačą susikrovė ir mače 2:0 triumfavo „Chelsea“ futbolininkai.

„Aristokratai“ savo varžovus spaudė jau nuo pat rungtynių pradžios ir šis spaudimas davė vaisių. 5-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Kai'us Havertzas po to kai kamuolys atšoko nuo svečių gynėjo Davinsono Sanchezo.

Rezultatą „Chelsea“ padvigubino 34-ąją minutę. Tuomet po baudos smūgio baudos aikštelėje nesusikalbėjo „pentinų“ gynėjai Japhetas Tanganga ir Benas Daviesas, o kamuolys į vartus krito nuo pastarojo.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ turėjo vos vieną rimtesnę progą sušvelninti rezultatą, pačioje mačo pabaigoje. O „Chelsea“ turėjo ne vieną gerą progą įmušti trečią įvartį, kelis kartus pavojingas buvo nuo suolo pakilęs Timo Werneris, tačiau rezultatas išliko toks pats, koks ir buvo po pirmojo kėlinio.

Beje, įdomu tai, kad šiose rungtynėse abu treneriai turėjo naudoti sau neįprastą taktinį išsidėstymą su 4 gynėjais. Thomasas Tuchelis taip pasielgė, kadangi Silva užsikrėtė koronavirusu, o kiti centro gynėjai nėra išsigydę traumų, o Antonio Conte pakeitė taktinį išsidėstymą po itin prasto pirmojo kėlinio, pakeisdamas Mattą Doherty.

Po pirmojo kėlinio buvo pakeistas ir Kai'us Havetzas, kuriam, įtariama, yra lužęs rankos pirštas. Šiose rungtynėse „Chelsea“ sudėtyje jau žaidė Romelu Lukaku, kuris neseniai buvo pašalintas iš komandos dėl skandalingo interviu.