„Chelsea“ sugrįžo į pergalių kelią Anglijoje © REUTERS nuotr.

Po kraupios penkių iš eilės nelaimėtų rungtynių serijos vietiniame čempionate Londono „Chelsea“ futbolininkai prisiminė pergalės skonį. Grahamo Potterio auklėtiniai namuose rezultatu 1:0 palaužė „Leeds“ futbolininkus.

Pirmame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, tačiau nepaisant susikurtų kelių itin pavojingų progų, kamuolio į vartus pasiūsti nepavyko.

„Chelsea“ ledus pralaužė 53 minutę. Po Beno Chilwello pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo Wesley Fofana. Šio įvarčio „aristokratams“ užteko norint į savo sąskaitą įsirašyti tris taškus.

Po šio susitikimo „Chelsea“ vis dar rikiuojasi dešimtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Leeds“ flirtuoja su iškritimu į žemesnį divizioną stovėdami septynioliktoje vietoje.