"Chelsea" užtikrintai nugalėjo "Huddersfield", "Crystal Palace" pasiekė dramatišką pergalę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje antradienį vakare sužaistos pirmos trejos 17-ojo turo rungtynės.

Šalies čempionai Londono "Chelsea" futbolininkai po netikėto pralaimėjimo praėjusiame ture bandė atsitiesti išvykoje prieš "Huddersfield". Antonio Conte planas suveikė - "mėlynieji" pasiekė užtikrintą pergalę rezultatu 3-1.

23-ąją minutę Tiemoue Bakayoko po puikaus Williano perdavimo išvedė "Chelsea" į priekį. Pirmąjį kėlinį svečiams iš sostinės pavyko užbaigti dar sėkmingiau - Williano smūgis galva padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrasis kėlinys svečiams taip pat klostėsi sėkmingai - 50-ąją minutę Pedro puikiu smūgiu pasiuntė kamuolį į vartų kampą. Pačioje susitikimo pabaigoje šeimininkams pavyko pasiekti garbės įvartį, tačiau jis didesnės reikšmės šiose rungtynėse jau nebeturėjo.

"Chelsea" po pergalės bent laikinam susilygino taškais su antroje vietoje esančiu "Man Utd". Nuo lyderių atsilikimas didelis - 11 taškų.

Kitose rungtynėse itin dramatišką pergalę savo žiūrovų akivaizdoje pasiekė "Crystal Palace". Londono ekipa pačioje susitikimo pabaigoje išplėšė pergalę prieš pastaruoju metu tikroje žaidimo krizėje esantį "Watford".

Svečiams rungtynės prasidėjo itin sėkmingai - 3-ąją minutę Darylas Janmaatas išvedė "Watford" į priekį ir šį pranašumą "širšės" išlaikė iki pat 89-os minutės.

Tačiau "Crystal Palace" nepasidavė iki pat pabaigos ir 89-ąją minutę Bakary Saka kiek sėkmės dėka pasiekė išlyginamąjį įvartį. 87-ąją minutę "Watford" žaidė jau be iš aikštės pašalinto Tomo Cleverley, todėl šeimininkai nenorėjo praleisti progos iškovoti ir pergalės.

Rungtynių pabaiga buvo itin saldi - 92-ąją minutę Jamesas McArthuras pasiekė įvartį ir padėjo savo komandai iškovoti itin dramatišką pergalę.

Paskutinėje dvikovoje "Burnley" taip pat rungtynių pabaigoje palaužė "Stoke City".

"Huddersfield" 1 - 3 "Chelsea"
23' [0 - 1] T. Bakayoko
43' [0 - 2] Willian
50' [0 - 3] Pedro
90+2' [1 - 3] L. Depoitre

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10795204" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Crystal Palace" 2 - 1 "Watford"
3' [0 - 1] D. Janmaat
89' [1 - 1] B. Sako
90+2' [2 - 1] J. McArthur
87' T. Cleverley ("Watford") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 1 - 0 "Stoke City"
89' [1 - 0] A. Barnes