„Chelsea“ žengė didžiulį žingsnį Čempionų lygos link © „Reuters“ nuotr.

Šeštadienį svarbią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Chelsea“ ekipa, kuri išvykoje minimaliu rezultatu 1:0 palaužė turnyrinės lentelės kaimynus „West Ham United“ futbolininkus.

„Aristokratai“ kontroliavo žaidimą pirmajame kėlinyje ir tai davė vaisių – 43-ąją minutę pasižymėjo Timo Werneris.

Tas pats vokietis antrojo kėlinio pradžioje galėjo padvigubinti „Chelsea“ pranašumą, bet iš kelių metrų nesugebėjo pataikyti į vartus.

Vėliau „plaktukai“ perėmė iniciatyvą, tačiau „Chelsea“ sėkmingai dirbo gynyboje.

81-ąją minutę šeimininkai liko rungtyniauti mažumoje – po abejotino teisėjo sprendimo, kuris sukėlė diskusijų audrą socialiniuose tinkluose, iš aikštės buvo pašalintas Fabianas Balbuena.

„Chelsea“ išsaugojo minimalią persvarą ir įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje.