ČL: BVB triumfavo F grupėje, „Lazio“ vos išvengė skaudaus antausio © „Reuters“ nuotr.

Antradienį finišavo UEFA Čempionų lygos F grupės kovos.

Pirmąją vietą grupėje užėmė Dortmundo „Borussia“, kuri paskutinėse rungtynėse išvykoje 2:1 palaužė Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipą.

Šeimininkai pirmavo po 16-ąją minutę Sebastiano Driussi pelnyto įvarčio, tačiau į tai BVB atsakė dviem tiksliais smūgiais.

68-ąją minutę rezultatą išlygino Lukaszas Piszczekas, o 78-ąją pergalę Dortmundo ekipai padovanojo Axelis Witselis.

Tikra drama vyko kitose grupės rungtynėse, kur Romos „Lazio“ namuose lygiosiomis 2:2 sužaidė su „Club Brugge“. Italijos klubui tokio rezultato užteko, jog grupėje būtų užimta antroji vieta.

„Lazio“ į priekį išsiveržė 12-ąją minutę po Joaquino Correa įvarčio, tačiau rezultatą jau po trijų minučių išlygino Ruudas Vormeris.

Romos klubas dar kartą į priekį išsiveržė į priekį 27-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Cito Immobile.

39-ąją minutę svečiai dar liko rungtyniauti mažumoje – iš aikštės buvo pašalintas Eduardas Sobolis.

Nepaisant to, „Club Brugge“ 76-ąją minutę dar kartą išlygino rezultatą po Hanso Vanakeno įvarčio, o per teisėjo pridėtą laiką Charlesas de Ketelaere'as sudrebino „Lazio“ vartų konstrukciją ir galėjo Belgijos klubui atverti kelią į kitą turnyro etapą.