ČL: „Chelsea“ ir „Sevilla“ tik per pridėtą laiką iškovojo pergales © REUTERS nuotr.

Sužaistos pirmosios UEFA Čempionų lygos ketvirtojo turo rungtynės.

F. Lampardo auklėtiniai išvykos rungtynėse 2:1 palaužė „Rennes“ ekipą.

Į priekį svečiai išsiveržė 22-ąją rungtynių minutę po C. Hudsono-Odoi įvarčio.

85-ąją minutę rezultatą išlygino S. Guirassy.

Vis tik svečiai pirmąją pridėto laiko minutę dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, o įvarčio autoriumi tapo O. Giroudas.

Tai buvo trečioji „Chelsea“ pergalė UEFA Čempionų lygoje.

Kitos E grupės rungtynėse taip pat dramatišką pergalę iškovojo „Sevilla“ futbolininkai, kurie 2:1 palaužė „Krosnodar“ ekipą.

Rungtynėse „Sevilla“ į priekį išsiveržė jau ketvirtąją minutę po I. Rakitičiaus įvarčio.

Šeimininkai rezultatą išlygino 56-ąją minutę, o kamuolį į vartus pasiuntė Wandersonas.

Rungtynių didvyriu tapo M. El Haddadi, kuris penktąją pridėto laiko minutę pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir iškovojo „Sevilla“ ekipai trečiąją pergalę iš eilės Čempionų lygoje.