ČL: „Liverpool“ palaužė mažumoje likusią „Atletico“ ekipą © „Reuters“ nuotr.

Antradienį startavo trečiasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė „Liverpool“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 palaužė Madrido „Atletico“.

Rungtynės svečiams prasidėjo tiesiog fantastiškai – 8-ąją minutę savo komandą į priekį išvedė Mohamedas Salah, o dar po penkių minučių „Liverpool“ pranašumą padvigubino Naby Keita.

„Atletico“ nepalūžo ir po dviejų Antoine'o Griezmanno įvarčių rezultatą išlygino dar pirmajame kėlinyje.

Tas pats prancūzas antrojo kėlinio pradžioje, 52-ąją minutę, koja pataikė į Roberto Firminio galvą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.

Madrido klubas mažumoje laikėsi iki 76-osios minutės, kuomet 11 metrų baudinį realizavęs M. Salah padovanojo pergalę svečiams iš Liverpulio.

kei

raudona teisinga ,nors ir tikrai netycine ,nemate jis atbegancio firmino ,bet taip aukstai iskele i veida ,viskas teisinga del korteles (atsiprase labai garbingas jo elgesys) ,bet simeones pasIpiktinimas ir rankos nepadavimas kloppui ,tikrai jam garbes nepadare

dar radau informacijos kad jis sutinka ,kad raudona griezmanui buvo teisinga.Na nors tai jau gerai

• 0
  • kei

• +5
  • Gerard
    Justas

Komentatoriai, jeigu jau Griezmanui pagal jus 100% straight red, tai kodėl Ibrahimovičiui už identišką epizodą tik yellow?

Nemačiau Ibros epizodo, bet klausimas turbūt teisėjui, o ne komentatoriams čia 😉

• +6
  • BobbyF9

Negana to Čigonas po mačo apsišhiko ir net nepaspaudė Kloppui rankos.. 😀 Gėda už visa klubą ir fanus 😀

• Asirgitawe

Po pirmo kėlinio, tai Atletico labai gerai atrodo. Kietos ir intensyvios rungtynės.

• +3
  • hmm
    asd

soccerstreams100

• 0
  • Sidney Crosby

Na Jurgenas labai drasiai losia su Milneriu ir Hendersonu centre atakuojanty futbola Madride , cia net PSG lostu atsargiau , Atletiko stipri komanda , manau po 1 kelinio turetu pasikeisti taktika o Salach imus