„Liverpool“ antrą kartą įveikė „Atletico“, PSG liko be pergalės Vokietijoje © „Reuters“ nuotr.

Trečiadienį finišavo ketvirtasis UEFA Čempionų lygos grupių etapo turas.

Pergalę namuose iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 susitvarkė su Madrido „Atletico“.

Abu įvarčiai krito pirmoje pirmojo kėlinio dalyje: 13-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Diogo Jota, o 21-ąją – Sadio Mane.

Lyg to būtų maža, 36-ąją minutę po itin kontraversiško teisėjo sprendimo iš aikštės buvo pašalintas „Atletico“ gynėjas Felipe.

Antrajame kėlinyje abi komandos po sykį pasiuntė kamuolį į vartus, tačiau abu įvarčiai buvo atšaukti po VAR peržiūrų.

„Liverpool“ jau užsitikrino pirmąją vietą B grupėje.

Kitose rungtynėse be pergalės liko Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas, kuris išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su „RB Leipzig“.

Vokietijos klubas mačą pradėjo itin sėkmingai ir jau 8-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Christopheris Nkunku.

Vos po keturių minučių „RB Leipzig“ galėjo pirmauti jau 2:0, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Andre Silva.

PSG dar pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį po dviejų Georginio Wijnaldumo įvarčių.

„RB Leipzig“ rezultatą išlygino jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką, kai 11 metrų baudinį realizavo Dominikas Szoboszlai'us.

„Borussia“ 1:3 „Ajax“

„Manchester City“ 4:1 „Club Brugge“

„Sheriff“ 0:3 „Inter“

„Sporting“ 4:0 „Besiktas“