ČL: K. Benzema atvedė „Real“ į aštuntfinalį, „Inter“ sezonas Europoje – baigtas © AP nuotr.

Trečiadienį finišavo UEFA Čempionų lygos grupių etapas.

Tikra drama vyko B grupėje, kur fiasko išvengė Madrido „Real“ futbolininkai, kurie lemiamose rungtynėse namuose rezultatu 2:0 įveikė „Monchengladbach“ ekipą.

„Karališkąjį“ klubą į pergalę vedė Karimas Benzema, kuris 9-ąją minutę išvedė savo komandą į priekį, o 32-ąją įtvirtino „Real“ pranašumą.

Ši pergalė Madrido ekipai garantavo ne tik patekimą į aštuntfinalį, bet ir pirmąją vietą B grupėje.

„Gladbach“, nepaisant pralaimėjimo, taip pat žengė į aštuntfinalį, kadangi kitose grupės rungtynėse Milano „Inter“ namuose nesugebėjo įveikti Donecko „Šachtar“ ekipos – mačas baigėsi be įvarčių.

Italijos klubas visų rungtynių metu kontroliavo žaidimą, tačiau Ukrainos klubas sėkmingai darbavosi gynyboje ir iškovojo tašką, kuris leis komandai pratęsti sezoną UEFA Europos lygoje.

„Inter“ savo ruožtu B grupėje liko paskutinėje vietoje.

„Salzburg“ 0:2 „Atletico“

„Bayern“ 2:0 „Lokomativ“

„Manchester City“ 3:0 „Marseille“

„Olympiacos“ 0:2 „Porto“