ČL: "Real" sugriuvo rungtynių pabaigoje, "Lyon" nubaudė "Juventus" (154)

ČL: "Real" sugriuvo rungtynių pabaigoje, "Lyon" nubaudė "Juventus"

Trečiadienį vakare UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos paskutinės dvejos pirmojo rato aštuntfinalio rungtynės. Šį kartą veiksmas kėlėsi į Madridą ir Lioną.

"Santiago Bernabeu" stadione įvyko pagrindinė šios savaitės dvikova – Madrido "Real" priėmė "Manchester City" futbolininkus. Gana ramiai prasidėjusios rungtynės baigėsi netikėtų įvykių virtine ir "Real" nesėkme rezultatu 1:2.

Pirmajame kėlinyje "baltieji" dominavo su kamuoliu, tačiau pavojingesnes progas susikūrė svečiai iš Mančesterio. Visgi įvarčių pelnyta taip ir nebuvo.

Antrajame kėlinyje "Real" pirmieji įsiveržė į priekį, kai 60-ąją minutę po Viniciaus Junioro perdavimo pasižymėjo Isco. "Real" turėjo ne vieną galimybę įmušti ir antrąjį įvartį, tačiau tada rungtynės pakrypo visai kita linkme.

78-ąją minutę rezultatą išlygino Gabrielis Jesusas, pasilikęs už Sergio Ramoso nugaros ir pasiuntęs kamuolį į Thibaut Courtois vartus.

Ties tuo "Real" problemos nesibaigė – 83-ąją minutę Dani Carvajalis padarė nesuvokiamą pražangą baudos aikštelėje ir į šeimininkų vartus buvo paskirtas 11 m. baudinys. Jį sėkmingai realizavęs Kevinas De Bruyne nuliūdino kone visą "Bernabeu" stadione.

Dar vieną smūgį Madrido ekipa patyrė 86-ąją minutę, kai po Casemiro klaidos Gabrielį Jesusą vytis turėjęs S. Ramosas padarė paskutinės vilties pražangą ir prieš save išvydo raudoną kortelę. "Real" liko dešimtyje ir dar prieš atsakomąją dvikovą prarado komandos kapitoną.

Kitose rungtynėse "Lyon" netikėtai įveikė Turino "Juventus". 31-ąją minutę Luco Tousarto pelnytas įvartis nulėmė Liono komandos pergalę.

Atsakomosios abiejų porų rungtynės įvyks kovo 17-ąją dieną.

Reziltatai:

"Real Madrid" 1 - 2 "Man City"
60' [1 - 0] Isco
78' [1 - 1] G. Jesus
83' [1 - 2] K. De Bruyne
86' S. Ramos ("Real") pašalintas iš aikštės

"Lyon" 1 - 0 "Juventus"
31' [1 - 0] L. Tousart

Straipsnio įvertinimas: 10 3
  • GedBuz

Gaila Juventus, taip patiko šis klubas anksčiau kol Pirlo, Buffonas ir kiti žaidė, o dabar kažkokie vėjai. Pirkimai kažkokie nesuprantami, treneriai nežino ko nori. Dar ir prie pop žvaigždės tenka taikytis, jei jis chūjovai juda...

• 44
  • Analitikas

https://imgur.com/a/NlgM0GQ Kaip ir buvo sakyta 😃 Kraupu žiūrėti, pamatė patys jog nieko nesugeba tai pradėjo kristi kaip lapai tie juventus žaidėjai, o svarbiausia tie kritimai vos paglosčius piršteliu

• 30
  • Leo10

Tobulas vakaras 😃 Real tegu džiaugiasi, kad negavo dar poros bankių, labai nesisekė mcity realizuoti progų, o Real jų beveik neturėjo

• 21
  • barcelona 1989

Ar jus matėt ta juventusas išdarinėjo kad tik gautų penalti kuri pedalas galėtų mušti jų tikslas žaisti tik dėl penalciu ir pedalo cha cha cha graudus juve slikstyne nusipirko dabar turekit

• 21
  • Lrn

Taip nusisnekancio Kesmino per viena kelini dar nebuvau girdejas. Tai jam Realas pernai nuo Liverpoolio iskrito, tai Realas 5 is 6 paskutiniu kartu nepraejo ketvirtfinalio barjero (tik klausimas kaip jie 4 kartus per 5 metus ta CL laimejo 😀 ), tai Vinicius jauniausias zaidejas po Raulio imuses hattricka, tai Arteta jam Evertona treniruoja. Jis ka, vel gerti pradejo ?

• 14
  • ???

O tu dabar išgąsdintas ? Tai tau reikia pagalbos o kaip tau čia taip nutiko

• -1
  • ???

Aj tau gąsdina, o tu ką darbai kai tave išgąsdina vafli?

• -1
  • XXXXXXX

GG Dagostino, čia man jau bojoti? 😀 Ne vienas snarglys bandė gązdinti, bet taip ir nieko nesigavo. Tokie gązdintojai pirmi į krūmus deda, zuikuti, ane? 😀

• 0
  • Gerard

Matai Vaidoshiau, kad ir kaip bandai piktintis mano įžvalgomis, bet pats pritari, kad Sterlingas nėrė. Net neabejoju, kad peržiūrėjai kelis kartus, bet tiesiai šviesiai pripažinti negali, tai tipo reik dar žiūrėti. Kas liečia Jėzų, tai aš ir nesakau, kad Ramosas ne prie ko ir jo nelietė. Ir pražanga teisingai sušvilpta. Na tebūnie ir raudona teisinga. Bet niekas neužginčys, kad Ramonas labai švelniai, pusę sekundės prilaikė už peties, o Jėzus po dviejų žingsnių nėrė į PRIEKĮ. Kad ir teisus, bet NĖRĖ kaip senai niekas nenėrė.