ČL: San Sebastiane – K. Mbappe šou © IMAGO/Pressinphoto nuotr.

Paryžiaus „Saint-Germain“ užtikrintai žengia į Čempionų lygos ketvirtfinalį. Ekipą į priekį vedė lyderis Kylianas Mbappe.

15-ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Kylianas Mbappe išgelbėjo kamuolį, jog šis nepaliktų aikštės, tuomet suklaidino du gynėjus bei savo firminiu stiliumi nuginklavo varžovų vartininką.

56-ąją minutę pabėgęs į kontraataką PSG lyderis pelnė dar vieną įvartį bei uždarė šios serijos nugalėtojo klausimą.

Prieš pridėtą laiką paguodos įvartį dar pelnė „Real Sociedad“ saugas Mikelis Merino.

Šias rungtynes PSG laimėjo 2:1, o bendru rezultatu 4:1 palaužė San Sebastiano „Real Sociedad“ ekipą.

Savo varžovą ketvirtfinalyje Paryžiaus ekipa sužinos po burtų kitą savaitę.

• Ka norit ta sakykit

Bet Haaland toli iki Mbappe!

• 22
  • Ghhmm
    vaciukas

keistai elgiasi psg.Jei pudyti ant suolo tai visuose turnyruose

Ligue1 9 taškų persvara. Kam rizikuot traumomis, tegul tik treniruojasi ilsisi ir laimi CL