Copa America: Argentina sutriuškino Ekvadorą © Eurofootball.lt
Šiąnakt Lietuvos laiku vykusiose Amerikos taurės (Copa America) rungtynėse ne pačios stipriausios sudėties žaidusi Argentinos rinktinė nepasigailėjo Ekvadoro rinktinės - antrame kėlinyje įmušę 5 įvarčius argentiniečiai šventė pergalę rezultatu 6-1.

Argentiniečiai į priekį išsiveržė 5-ą minutę po Kily Gonzalezo (%p01353) uždirbto ir sėkmingai realizuoto 11-os metrų baudinio. Jau 10-ą minutę rezultatas vos netapo 2-0, tačiau Javiero Saviolos (%p00209) smūgiuotą kamuolį koja atmušė vartininkas Ibarra.

Rezultatą 60-ą minutę netikėtai išlygino Agustinas Delgado (%p02279), tačiau argentiniečiai greitai sureagavo ir paėmė iniciatyvą į savo rankas. Trijų iš eilės Saviolos įvarčių (63, 74 bei 80 min.) dėka Argentina išsiveržė į priekį 4-1. Tuo Ekvadoro košmaras nesibaigė - 84-ą minutę įvartį įmušė Andresas D`Alessandras (%p02480), o paskutinę vinį į Ekvadoro karstą "įkalė" 23-ių metų saugas Luisas Gonzalezas, pravarde "Lucho".

Dabar turnyro B grupėje po vienerių rungtynių užima 1-ą vietą, kadangi vakar Urugvajaus ir Meksikos rinktinėmis sužaidė lygiosiomis 2-2.

A grupėje pirmauja Kolumbija, užvakar 1-0 nugalėjusi Venesuelą, o kitose grupės rungtynėse tarp Peru ir Bolivijos užfiksuotos lygiosios 2-2.

Šiąnakt Lietuvos laiku bus žaidžiami C grupės susitikimai: Kosta Rika - Paragvajus, Čilė - Brazilija.