"Copa America": be L. Messi žaidusi Argentina palaužė Čilę (VIDEO)

Pirmadienio naktį už Atlanto tęsėsi 2016 metų "Copa America" kovos. Šį kartą į dvikovas stojo trys Pietų Amerikos rinktinės ir viena Centrinės Amerikos nacionalinė komanda.

Daugiausiai dėmesio sulaukė Santa Klaroje įvykusios rungtynės tarp Argentinos ir Čilės rinktinių. Be geriausio planetos futbolininko Lionelio Messi žaidę argentiniečiai rezultatu 2-1 pranoko Pietų Amerikos čempionus.

Įvarčiai krito antrajame kėlinyje. Pirmasis 51-ąją minutę argentiniečius į priekį išvedė saugas Angelis Di Maria, o pranašumą po aštuonių minučių padidino Everas Banega. Varžovų gretose paguodos įvartį per pridėtą laiką pelnė Jose Fuenzalida.

L. Messi buvo ant suolo, tačiau dėl treniruotės metu patirtos traumos Gerardo Martino į aikštę žvaigždės leisti nesiryžo.

Kitoje dvikovoje ginklus tarpusavyje surėmė Panamos ir Bolivijos rinktinės. Pergale taip pat rezultatu 2-1 džiaugėsi Panamos futbolininkai.

TURNYRINĖ "COPA AMERICA" PIRMENYBIŲ LENTELĖ

Argentina 2 - 1 Čilė
51' [1 - 0] A. Di Maria
59' [2 - 0] E. Banega
90' [2 - 1] J. Fuenzalida

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8673944" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Panama 2 - 1 Bolivija
11' [1 - 0] B. Perez
54' [1 - 1] J. Arce
87' [2 - 1] B. Perez