"Copa America": į aikštę žengęs L. Messi pasižymėjo "hat-tricku" (VIDEO)

Lionelis Messi kritikams priminė, kad šie neturėtų laidyti liežuvio, esą jis prastai žaidžia savo šalies rinktinėje. „Copa America“ turnyre JAV Argentinos rinktinė įsirašė antrąją pergalę, kai 5:0 sutrypė Panamos komandą.

Tris įvarčius įmušė L.Messi, kuris sugrįžo po nugaros traumos, o aikštėje pasirodė tik 61 minutę.

L.Messi 61 minutę pakeitė Augusto Fernandezą. Tuo metu Argentina po N.Otamendi įvarčio jau pirmavo 1:0.

Panamos rinktinė nuo 31 minutės žaidė dešimtiese, nes A.Godoy gavo dvi geltonas korteles.

Argentinos rinktinė jau užsitikrino vietą atkrintamosiose.

Argentina – Panama 5:0. N.Otamendi (7), L.Messi (68, 78, 87), S.Aguero (90). 31 minutę Panamos žaidėjas A.Godoy gavo antrąją geltoną kortelę.

Kitose rungtynėse Arturo Vidalio vedama Čilės rinktinė rezultatu 2-1 pranoko Boliviją ir iškovojo pirmuosius taškus.

Argentina 5 - 0 Panama
7' [1 - 0] N. Otamendi
68' [2 - 0] L. Messi
78' [3 - 0] L. Messi
87' [4 - 0] L. Messi
90' [5 - 0] S. Aguero
31' A. Godoy (Panama) pašalintas iš aikštės

Čilė 2 - 1 Bolivija
46' [1 - 0] A. Vidal
61' [1 - 1] J. Campos
90'10' [2 - 1] A. Vidal (11 m. baudinys)