Copa America: Ketvirtfinalyje liko viena vieta © Eurofootball.lt
Amerikos taurėje A ir B grupėse sužaistos paskutinės trečiosios rungtynės. Po jų tapo aišku, kad turnyro ketvirtfinalyje liko viena laisva vieta, kurią gaus geresnė iš dviejų trečiąją vietą užėmusi komanda.

A grupė

Venesuela - Bolivija 1 - 1
27' Ruberth Moran [1 - 0]
33' Gonzalo Galindo [1 - 1]

Komandos pasiekė lygiąsias kurios nei vienai nei kitai nebuvo reikalingos. Lygiame pirmajame kėlinyje pirmasis įmušė venesuelietis Moranas, tačiau jau po šešių minučių rezultatą išlygino Galindas. Venesuela užima paskutinę vietą grupėje ir atsisveikina su turnyru, o Bolivijos likimas priklauso nuo C grupės rungtynių tarp Kosta Rikos ir Čilės.

Peru - Kolumbija 2 - 2
33' Edwin Congo [0 - 1]
53' Enrique Aguilar [0 - 2]
58' Nolberto Solano [1 - 2]
60' Francisco Maestri [2 - 2]

25 tūkstančių žiūrovų akivaizdoje čempionato šeimininkė Peru atsigavo po praleistų dviejų įvarčių ir sužaidė lygiosiomis su Kolumbija. Pirmąjį įvartį galva įmušė Congo, o antrajame kėlinyje sužaidus dešimt minučių Aguilaras padidino savo komandos persvarą.

Visgi peruviečiai nepasidavė, ir netrukus Solano puikiu baudos smūgiu sušvelnino skirtumą, o po to Maestris galva išlygino rezultatą. Lygiosios patenkino komandas, nes Kolumbija laimėjo grupę, o Peru liko antroje vietoje.

Meksika - Ekvadoras 2 - 1
26' Hector Altamarino 11 m. [1 - 0]
42' Adolfo Bautista [2 - 0]
71' Agustin Delgado [2 - 1]

Meksika jau beveik buvo ketvirtfinaliuose, tačiau dabar visiškai užsitikrino vietą. 26 minutę Bautistą baudos aikštelėje pargriovė vartininkas Espinoza, ir Altamarinas realizavo šią galimybę išvesdamas savo komandą į priekį. Kėliniui einant į pabaigą smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Bautista.

Iki mačo pabaigos likus 19 minučių Delgado galva įmušė paguodos įvartį. Meksika užėmė pirmą vietą grupėje, o Ekvadoro ekipa nesurinkusi nei taško liko paskutinė ir turi važiuoti namo.

Argentina - Urugvajus 4 - 2
7' Fabian Estoyanoff [1 - 0]
17' Kily Gonzalez 11m. [1 - 1]
19' Luciano Figueroa [2 - 1]
40' Vicente Sanchez [2 - 2]
80' Roberto Ayala [3 - 2]
90' Luciano Figueroa [4 - 2]

Argentina permainingose ir gražiose rungtynėse įveikė savo amžiną priešininką Urugvajų grįžo į kovą dėl Amerikos taurės. Jau septintą minutę Estoyanoffas puikiu smūgiu išvedė urugvajiečius į priekį. Tačiau po dešimties minučių Kily Gonzalezas buvo pargriautas baudos aikštelėje ir pats įmušė 11 metrų baudinį.

Jau netrukus Argentina perėmė pirmaujančiojo vaidmenį, nes Figueroa atšokusį kamuolį pasiuntė į vartus. 35 minutę už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Urugvajaus gynėjas Joe Bizera. Tačiau kėliniui einant į pabaigą Vicente Sanchezas stipriu smūgiu iš 25 metrų išlygino rezultatą.

Visgi antrajame kėlinyje Argentina pradėjo išnaudoti įgytą kiekybinę persvarą. 80 minutę gynėjas Ayala galva įmušė trečiąjį savo komandos įvartį, o rungtynėms einant į pabaigą antrą kartą pasižymėjo Figueroa. Taigi Argentina šioje grupėje liko antra, ir ketvirtfinalyje žais prieš Peru, o Urugvajus užėmė trečią vietą ir laukia savo varžovo.

1. Meksika 2 1 0 7 5-3
2. Argentina 2 0 1 6 10-4
3. Urugvajus 1 1 1 4 6-7
4. Ekvadoras 0 0 3 0 3-10

Paskutinėse C grupės varžybose susitiks Brazilija ir Paragvajus bei Čilė ir Kosta Rika.