„Copa del Rey“: „Real Sociedad“ pusfinalio kovas pradėjo pergale © afp nuotr.

„Copa del Rey“ turnyre – svarbi „Real Sociedad“ klubo pergalė.

Pirmajame pusfinalio etapo mače San Sebastiano ekipa išvykoje 1:0 nugalėjo Bilbao „Athletic“.

Rungtynių didvyriu tapo 62 min. įvarčiu pasižymėjęs B. Turrientesas.

Atsakomoji komandų dvikova bus sužaista kovo 4 dieną San Sebastiano stadione.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...