Ispanijoje prasidėjo pagrindinis Karaliaus taurės („Copa del Rey“) turnyras, kurio pradžioje – viena didesnė staigmena.
Trečiojo Ispanijos diviziono autsaideriai „Ourense“ išmetė iš turnyro „La Ligos“ ekipą „Real Oviedo“ – 4:2 po pratęsimo.
„Girona“, tuo tarpu, vos nekrito prieš mėgėjus „Constancia“. Michelio auklėtiniai po papildomų 30 minučių 3:2 palaužė savo varžovus.
Kiti rezultatai:
„Inter Valdemoro“ 0:11 „Getafe“
Maracena 0:5 „Valencia“
„Toledo“ 1:4 „Sevilla“
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą