"Crystal Palace" - FA taurės pusfinalyje (VIDEO)

Penktadienį 21 valandą 55 minutės Lietuvos laiku prasidėjo FA taurės ketvirtfinalio etapas.

Pirmoji dvikova įvyko "Madejski" stadione, kur susigrūmė "Reading" prieš svečius iš Londono "Crystal Palace" futbolininkus. Rungtynių pabaigoje dešimtyje likę žaisti šeimininkai turėjo pripažinti Alano Pardew auklėtinių pranašumą.

Visą rungtynių laiką "Crystal Palace" buvo šiek tiek geresni ir kūrė daugiau pavojingų progų, tačiau tik 86-ąją minutę įsiveržė į priekį. Baudos aikštelėje prasižengė Jake'as Cooperis, kuris uždirbo ne tik 11 metrų baudinį, bet ir buvo pašalintas iš aikštės už antrą geltoną kortelę.

Prie 11 metrų žymos stojęs Yohanas Cabaye nesuklydo ir pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą. Per pridėtą laiką dar vieną įvartė pelnė ir pergalę užtvirtino Fraizeris Campbellas.

"Crystal Palace" per visą FA taurės turnyro istoriją tik kartą yra žaidęs finale. Iki istorijos pakartojimo lieka tik vienas žingsnis, tačiau pusfinalyje laukia gerokai rimtesni varžovai.

Rezultatas:

"Reading" 0 - 2 "Crystal Palace"
86' [0 - 1] Y. Cabaye (11 m. baudinys)
90' [0 - 2] F. Campbell
85' J. Cooper ("Reading") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8363377" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos