"Crystal Palace" mačo pabaigoje atėmė taškus iš "Man City", "Arsenal" nesusitvarkė su "Sheffield Utd"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos šešerios 23-ojo turo rungtynės.

Itin dramatiškoje dvikovoje "Manchester City" dar labiau palengvino "Liverpool" komandos gyvenimą. Pepo Guardiolos auklėtiniai, Sergio Aguero dėka grįžę į rungtynes, prarado du taškus kovoje su Londono "Crystal Palace".

Trijų pergalių seriją nutraukusi Pepo Guardiolos kariauna po šio turo gali padidinti deficitą prieš "Liverpool" iki 16 taškų.

39-ąją minutę "Crystal Palace" į priekį išvedė Cenkas Tosunas. "Miestiečiai" į rungtynes grįžo 82-ąją minutę, kai pasižymėjo Sergio Aguero. Netrukus argentinietis smeigė dar vieną įvartį ir, kaip atrodė tuo momentu, galimai padovanojo pergalę savo komandai.

Visgi 90-ąją minutę "Etihad" stadioną pribloškė Wilfriedas Zaha – po jo spurto dešiniuoju kraštu kamuolį į savo vartus nukreipė Fernandinho.

Taip pat gana panašiai taškus prarado Londono "Arsenal" ekipa. "Sheffield United" išvykoje po atkaklios kovos išplėšė lygiąsias 1:1.

Mikelio Artetos auklėtiniai 45-ąją minutę po tikslaus Gabrielio Martinelli smūgio įgijo pranašumą, tačiau "kanonierius" 83-ąją minutę nemaloniai nustebino Johnas Fleckas.

"Arsenal" ekipai, esančiai turnyrinės lentelės viduryje, tai buvo jau 11-osios lygiosios šiame sezone.

Dramatišką pergalę išvykoje pasiekė "Wolves" komanda, kuri mače su "Southampton" panaikino dviejų įvarčių deficitą ir išplėšė pergalę 3:2. Prie to labiausiai prisidėjo dublį įmušęs Raulis Jimenezas.

Likusios rungtynės baigėsi "Norwich" pergale ir dar dvejomis lygiosiomis.

"Arsenal" 1 -  1 "Sheffield Utd"
45' [1 - 0] G. Martinelli
83' [1 - 1] J. Fleck

"Man City" 2 - 2 "Crystal Palace"
39' [0 - 1] C. Tosun
82' [1 - 1] S. Aguero
87' [2 - 1] S. Aguero
90' [2 - 2] Fernandinho (į savus vartus)

"Brighton" 1 - 1 "Aston Villa"
38' [1 - 0] L. Trossard
75' [1 - 1] J. Grealish

"Southampton" 2 - 3 "Wolves"
15' [1 - 0] J. Bednarek
35' [2 - 0] S. Long
53' [2 - 1] P. Neto
65' [2 - 2] R. Jimenez (11 m. baudinys)
76' [2 - 3] R. Jimenez

"Norwich" 1 - 0 "Bournemouth"
33' [1 - 0] T. Pukki (11 m. baudinys)
31' S. Cook ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės
76' B. Godfrey ("Norwich") pašalintas iš aikštės

"West Ham" 1 - 1 "Everton"
40' [1 - 0] I. Diop
44' [1 - 1] D. Calvert-Lewin