"Crystal Palace" nutraukė "Man City" pergalių seriją, "West Brom" išplėšė tašką prieš "Arsenal" (VIDEO)

Paskutinę 2017-ųjų metų dieną Anglijos "Premier" lygoje sužaistos dvejos 21-ojo turo rungtynės.

Londone "Crystal Palace" priėmė iki šiol vien tik pergales skynusį "Manchester City". Roy'aus Hodgsono auklėtiniai turėjo puikią galimybę ne tik nutraukti "miestiečių" pergalių seriją, bet ir tapti pirmąja komanda šį sezoną Anglijoje įveikusi juos. Vis dėlto nugalėtojas čia nepaaiškėjo - susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

"Man City" iki šių rungtynių "Premier" lygoje skynė vien tik pergales - jie pasiekė rekordinę 18-os iš eilės laimėtų rungtynių seriją, tačiau šiandien turėjo susitaikyti su lygiosiomis, kurių iš esmės ir tik buvo verti.

Visą rungtynių laiką aikštėje vyko gana apylygė kova. Kaip ir įprasta, "Man City" daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau išskirtinai daug pavojingų progų svečiai iš Mančesterio neturėjo.

Pirmajame kėlinyje aikštę priverstinai turėjo palikti po vieną žaidėją iš abiejų komandų - "Crystal Palace" gretose traumą gavo ekipos kapitonas, o 23-ąją minutę aikštę taip pat paliko Gabrielis Jesusas, itin nesėkmingai abejomis ištiestomis kojomis nusileidęs ant žemės.

Jį pakeitęs Sergio Aguero turėjo bene realiausią progą pasižymėti šiose rungtynėse, tačiau argentiniečio smūgis, kliudęs ir varžovo koją, pataikė į virpstą ir po pirmojo kėlinio rezultatas liko 0-0.

Antrajame kėlinyje vaizdas buvo gana panašus, bet daugiau progų turėjo ir vieni, ir kiti. Rungtynės buvo itin klampios, daug kontaktinio žaidimo, kuris neleido komandoms žaisti greito futbolo.

Vis dėlto "Crystal Palace" rungtynių pabaigoje sulaukė "dovanėlės" iš teisėjo, kuris ryžosi paskirti 11 metrų baudinį, kai Raheemas Sterlingas baudos aikštelėje nustūmė Wilfriedą Zaha.

Viskas, ką šeimininkams reikėjo padaryti - realizuoti 11 metrų baudinį. Tačiau net ir po šios auksinės galimybės "Crystal Palace" ekipai nepavyko pirmą kartą šį sezoną įveikti "City" - Edersonas kojomis atrėmė ne itin užtikrintą Luka Milivojevičiaus smūgį.

Po brazilo atremto smūgio "miestiečiai" pasileido į greitą ataką, tačiau ji ne tik baigėsi nepelnytu įvarčiu, bet ir dar dviejų žaidėjų traumomis - Jasonas Puncheonas "nušienavo" Keviną De Bruyne ir abu futbolininkai nebepakilo nuo žemės. Teisėjas pridėjo nemažai laiko, tačiau komandos įvarčių nepasiekė.

Rekordinę pergalių seriją nutraukęs "Man City" turnyrinės lentelės atžvilgiu praktiškai neprarado nieko - į antrąją vietą pakilęs "Chelsea" nuo lyderių atsilieka 14 taškų skirtumu.

Kitose rungtynėse "West Brom" namuose priėmė Londono "Arsenal". Arsene'o Wengero rekordinėse rungtynėse pergalės pasiekti "kanonieriams" nepavyko - abejotinas Mike'o Deano 11 metrų baudinys nulėmė lygiąsias rezultatu 1-1.

Visą rungtynių laiką aikštėje virė atkakli kova. "Arsenal" dominavo su kamuoliu, tačiau itin puikių progų pasižymėti svečiai iš Londono neturėjo.

Vis dėlto 83-ąją minutę varžovų vartai buvo pralaužti, kai Alexis Sanchezas pasižymėjo dėka ne itin sėkmingai pastatytos varžovos "sienelės" atliekant baudos smūgį.

Tačiau "Arsenal" ekipai to pergalei pasiekti neužteko - 89-ąją minutę į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Jay'us Rodriguezas. Šis sprendimas sukėlė visos "Arsenal" komandos pasipiktinimą, nes nors ir kamuolys pataikė į Calumo Chamberso ranką, tačiau ji buvo buvo arti kūno ir jokio tikslo žaisti ranka anglas neturėjo.

"Arsenal" išleido pergalę iš savo rankų ir naujuosius metus sutiks ne itin geros nuotaikos - nuo ketvirtoje vietoje esančio "Liverpool" padidėjo atsilikimas iki 3 taškų.

"Crystal Palace" 0 - 0 "Man City"
90+2' L. Milivojevič ("Crystal Palace") nerealizavo 11 m. baudinio

"West Brom" 1 - 1 "Arsenal"
83' [0 - 1] J. McClean (į savus vartus)
89' [1 - 1] J. Rodriguez (11 m. baudinys)

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10836613" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>