„Crystal Palace“ žengė į FA taurės pusfinalį © JumpStory nuotr.

„Crystal Palace“ turės šansą apsilankyti žymiajame „Wembley“ stadione.

Patricko Vieira auklėtiniai pateko į FA taurės pusfinalį po to, kai ketvirtfinalyje 4:0 sutriuškino „Everton“ futbolininkus.

Mačą labai geru tempu pradėjo svečiai iš Liverpulio, per pirmąsias 15 minučių rimtai spaudę savo varžovus, tačiau šio gero žaidimo įvarčiu paversti nepavyko.

17-ąją minutę dėl sunkios traumos buvo pakeistas Androsas Townsendas, grįžęs į savo senąjį „Selhurst Park“ stadioną. Anglas, panašu, patyrė kryžminio kelio raiščio trauma.

Po pirmojo kėlinio „Crystal Palace“ pirmavo jau 2:0, dėka Marco Guehi ir Jeano-Philippe'o Matetos įvarčių.

79-ąją intrigą galutinai nužudė Wilfriedo Zaha įvartis, o 87-ąją minutę savo įvartį dar pelnė po keitimo į rungtynes atėjęs Willas Hughesas.

Šį sekmadienį įvyks dar du FA taurės ketvirtfinaliai. Jau du pusfinalio dalyviai yra aiškūs: „Crystal Palace“ ir „Chelsea“ futbolininkai.