"Everton" puolėjas Cenkas Tosunas negali atsigauti po šiurpios ekipos draugo Andre Gomeso traumos.
Po vakar vykusio "Premier" lygos susitikimo prieš "Tottenham" (1:1), kuriame portugalas patyrė kojos lūžį, turkas šnekėjo:
"Geriau jau nebūčiau pelnęs įvarčio, geriau jau būtume pralaimėję 0:5, tačiau tai nebūtų įvykę.
Žinau, kad tu sugrįši į aikštę stipresnis ir mes tavęs lauksime", - po mačo rašė C.Tosunas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą