C.Tosunas: geriau jau būtume pralaimėję 0:5

"Everton" puolėjas Cenkas Tosunas negali atsigauti po šiurpios ekipos draugo Andre Gomeso traumos.

Po vakar vykusio "Premier" lygos susitikimo prieš "Tottenham" (1:1), kuriame portugalas patyrė kojos lūžį, turkas šnekėjo:

"Geriau jau nebūčiau pelnęs įvarčio, geriau jau būtume pralaimėję 0:5, tačiau tai nebūtų įvykę.

Žinau, kad tu sugrįši į aikštę stipresnis ir mes tavęs lauksime", - po mačo rašė C.Tosunas.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cenk Tosun (@cenktosun14) on

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...