Buvęs Milano "%c00037" treneris Hectoras Cuperas atmetė Madrido "%c00017" pasiūlymą pakeisti Gregorio Manzano trenerio poste jau ateinančiame sezone.

Dabartinio Madrido ekipos trenerio Gregorio Manzano ateitis klube yra neaiški, kadangi jo kontraktas baigiasi jau po šio sezono, o klubo vadovybė vis atideda derybas dėl kontrakto pratęsimo.

Cuperas, kurį praėjusių metų rudenį atleido "Inter", jau sėkmingai treniravo kitą "La Ligos" klubą - "%c00004", kurį du kartus - 2000 ir 2001 metais - atvedė į Čempionų lygos finalą.

Dabar argentinietis yra be darbo, o jo agentas Alejandras Camano anksčiau teigė, jog jo klientas neketina treniruoti jokio klubo iki 2005 metų vasaros, kadangi jis mėgaujasi laisvu laiku.

Be to, Cupero agentas pridūrė, jog jo klientas vis dar turi kontraktą su "Inter" ir ketina jį gerbti: "Cuperas turėjo atmesti "Atletico" pasiūlymą, kadangi jis vis dar turi kontraktą su "Inter" iki 2005-ųjų metų vasaros. Jis tikrai norėtų vėl vadovauti kokiai nors ekipai, o ypač tokiai stipriai, kaip Madrido, tačiau jis ketina gerbti kontraktą su "Inter".
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos