D.Advocaato P.Korėjos rinktinė - subalansuota

Pietų Korėjos nacionalinės rinktinės treneris iš Olandijos Dickas Advocaatas artėjančiam Pasaulio čempionato finaliniam turnyrui Vokietijoje paskelbė subalansuotą ir universalią savo komandos sudėtį.

"Manau, kad turime labai subalansuotą komandą, ir tokią, kuri daugelį pasaulyje gali nustebinti. Esame pajėgus pasiekti bent jau antrąjį etapą.", - teigė D.Advocaatas ir pridėjo, kad prasidėjus atkrintamosioms varžyboms tokiame turnyre visko gali atsitikti.

D.Advocaatas paskelbta sudėtis yra gerai žinomų ir Europoje įsitvirtinusių bei namuose tobulėti likusių žaidėjų mišinys. Garsiausi komandos žaidėjai yra 2002 metų Pasaulio čempionate žibėjęs dabartinis "Manchester United" saugas Park Ji-Sungas ir "Tottenham" gynėjas Lee Young-Pyo.

Treneris taip pat nusprendė pasikviesti prieš ketverius metus vykusiose pirmenybėse vienu pagrindiniu gynybos ramščių buvusį patyrusį gynėją Choi Jin-Cheulą ir krašto gynėją Song Chong-Gugą, kuris į tėvynę grįžo po nesėkmingo bandymo įsitvirtinti "Feyenoord" klube. Į komandą taip pat pateko itin korėjiečių mėgiamas "Duisburg" puolėjas Ahn Jung-Hwanas, tačiau Cha Du-Ri, buvusio rinktinės puolėjo ir trenerio Cha Bum-Kuno sūnus, pakviesta nebuvo.

Po 2002 metų Pasaulio čempionato, kuriame Pietų Korėja dalyvavo kaip šeimininkė ir sensacingai užėmė ketvirtąją vietą, iš komandos pasitraukus treneriui Guusui Hiddinkui jį pakeitę portugalas Humberto Coelho ir dar vienas olandas Jo Bonfrere nesugebėjo išlaikyti aukštų žaidimo standartų.

Taigi praėjusių metų rugsėjį rinktinės treneriu buvo paskirtas dar vienas specialistas iš Olandijos Dickas Advocaatas. Jo auklėtiniai 2006 metų čempionatą pradės birželio 13-ąją rungtynėmis su Togu, o vėliau susitiks ir su kitomis G grupės komandomis Šveicarija bei Prancūzija.

Pietų Korėjos rinktinė

Vartininkai:
Lee Woon-Jae (Suwon Bluewings),
Kim Yong-Dae (Seongnam Ilwha),
Kim Young-Kwang (Chunnam Dragons)

Gynėjai:
Lee Young-Pyo (Tottenham),
Kim Dong-Jin (Seoul),
Cho Won-Hee (Suwon Bluewings),
Song Chong-Gug (Suwon Bluewings),
Choi Jin-Cheul (Chonbuk Motors),
Kim Jin-Kyu (Jubilo Iwata),
Kim Young-Chul (Seongnam Ilwha)

Saugai:
Park Ji-Sung (Manchester United),
Kim Do-Heon (Seongnam Ilwha),
Kim Sang-Shik (Seongnam Ilwha),
Kim Nam-Il (Suwon Bluewings),
Lee Eul-Yong (Trabzonspor),
Lee Ho (Ulsan Tigers),
Baek Ji-Hoon (Seoul)

Puolėjai
Ahn Jung-Hwan (Duisburg),
Cho Jae-Jin (Shimizu S-Pulse),
Park Chu-Young (Seoul),
Seol Ki-Hyeon (Wolverhampton Wanderers),
Lee Chun-Soo (Ulsan Tigers),
Chung Kyung-Ho (Gwangju Sangmu).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos