D. Alvesas: "Barcelona" mėgo žaisti prieš "Arsenal" ekipą

Buvęs „Barcelona“ gynėjas Dani Alvesas pripažino, kad jam su komandos draugais patiko rungtyniauti prieš „Arsenal“ ekipą, o tuo priežastimi jis įvardijo katalonų dominavimą prieš „kanonierius“.

Kalbėdamas su FourFourTwo, paklaustas apie Anglijos ekipą, su kuria jiems žaisti buvo smagiausia, brazilas netruko išsakyti savo atsakymo.

„Mums tikrai patiko susitikti su „Arsenal“ komanda. Jie žaidė panašiu žaidimo stiliumi į mūsų, o tai dažniausiai palengvindavo mums rungtynes. Su šia komanda mes buvome suvesti keletą kartų bei visada laimėdavome. Tai buvo komanda, prieš kurią mes dominavome ir turėjome visišką kontrolę. Kiekvieną kartą, kai mes stodavome prieš „Arsenal“ klubą, mes sužaisdavome gerai ir pasiekdavome gerus rezultatus“, - kalbėjo gynėjas.

Šias komandas burtai du metus iš eilės Čempionų lygos atkrintamosiose varžybose buvo suvedę 2010-2011 metais, o paskutinį kartą tarpusavyje šie klubai susitiko 2015-2016 metų sezone. Per visas šias tarpusavio dvikovas, „Arsenal“ klubui patekti į kitą etapą taip ir nepavyko.