D. Antanavičius karjerą tęs Kauno rajono „Hegelmann“ ekipoje © Fc Hegelmann nuotr.

Kauno rajono klubas pristatė dar vieną naujoką. Juo tapo lietuvis 25 metų lietuvis Domantas Antanavičius. Iš Marijampolės kilęs saugas į „Hegelmann“ ekipą atvyksta iš Kazachstano, kur praleido du pastaruosius sezonus.

„Savo karjerą tęsti šiame klube pasirinkau neatsitiktinai. Labiausiai imponavo „Hegelmann“ žaidimo stilius, kuris yra artimas man, tai daug kamuolio kontrolės, ir dėl trenerio, kuris tikrai ne vienam futbolininkui padėjo atsiskleisti ir tapti dar geresniu”, – pasakojo D. Antanavičius.

Paskutinį kartą D. Antanavičius gimtojoje šalyje rungtyniavo 2021 metų sezone, kuomet buvo skolinamas „Panevėžio“ klubui. Prieš išvykdamas iš Lietuvos futbolininkas gynė gimtojo miesto „Sūduvos“ ir Kauno „Stumbro“ komandų spalvas. Su „Sūduvos“ klubu žaidėjas du kartus tapo Lietuvos čempionu.

2019 metais D. Antanavičius pradėjo legionieriaus karjerą, kuri tęsėsi keturis sezonus. Pirmoji stotelė užsienyje žaidėjui tapo Estijos aukščiausios lygos „Maardu LM“ klubas. 2020 metais suvalkietis persikėlė į Slovėnijos „NK Celje“ ekipą ir su ja tapo šios šalies čempionu. Tų pačių metų rudenį žaidėjas buvo paskolintas Slovėnijos Pirmojo diviziono NK „Triglav Kranj“ ekipai.

2021 metų sezoną mėlynai baltų naujokas praleido Lietuvoje ir su „Panevėžio“ klubu iškovojo LFF Supertaurę.

Paskutinius du sezonus D. Antanavičius priklausė Kazachstano FK „Atyrau“ klubui ir per tą laiką sužaidė 39 rungtynes aukščiausioje šalies lygoje.

„Sekiau komandos žaidimą pastaruosius du sezonus. Teko žiūrėti keletą rungtynių, tiek internetu, tiek ir  gyvai. Iš žiūrovo pusės žiūrint, buvo tikrai malonu stebėti komandos žaidimą, tik kažko lemiamais momentais pritrūkdavo“, – savo įspūdžiai apie mėlynai baltų žaidimą dalijosi naujokas.

Paklaustas apie šio sezono komandą, pasiruošimą sezonui ir atmosferą rūbinėje, D. Antanavičius atsakė: “Šio sezono komanda tikrai palieka teigiamą įspūdį. Turime daug kokybės su kamuoliu, aišku turime epizodų, kur galėtume gerinti žaidimą, bet pasiruošimas tik įpusėjo, tai tikrai turime laiko taisyti tam tikrus dalykus ir tobulėti. Komandoje išlikę nemažai žaidėjų iš praeitų sezonų, tai atmosfera tikrai gera”.

D. Antanavičius vylėsi, jog šis sezonas bus kur kas geresnis nei praėjusieji. “Tikiuosi tik geriausio sezono, kažko prognozuoti nenorėčiau, bet faktas, kad norėčiau, kad šie metai būtų sėkmingesni, nei praėję metai”.

 • Futbolas

  kiesta kad ne į Šiaulius 😁d

  • 0
 • Futbolas

  kiesta kad ne į Šiaulius 😁d

  • 0
 • Futbolas

  kiesta kad ne į Šiaulius 😁d

  • 0

Komentuoti

Prisijungti su FB