D. Ceballos atnešė pergalę "Real" klubui, "Barcelona" pergalių žygis tęsiasi (VIDEO)

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos ketverios 6-ojo turo rungtynės.

Pirmoji akistata įvyko naujai iškeptame "Wanda Metropolitano" stadione, kur vietos Madrido "Atletico" susigrūmė su "Sevilla". Diego Simeone auklėtiniai turėjo sunkumų, tačiau antrajame kėlinyje palaužė Andalūzijos ekipą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė itin pavojingomis progomis - pirmiausia "Atletico" virpstą patikrino Pablo Sarabia, o vėliau Filipe Luisas stipriu smūgiu pataikė į varžovų vartų konstrukcijos kampą.

Antrasis kėlinys "Atletico" ekipai buvo itin sėkmingas - 46-ąją minutę Yannickas Carrasco kontratakos metu pasileido į priekį ir pasiekė pirmąjį įvartį, o vėliau pranašumą iki dviejų įvarčių padidino Antoine'as Griezmannas.

"Atletico" po pergalės išstūmė "Sevilla" iš antrosios pozicijos ir nuo lyderių bent laikinam sumažino atsilikimą iki taško.

Kitose rungtynėse į pergalių kelią sugrįžo Madrido "Real". Zinedine'o Zidane'o auklėtiniai tik po ataklios kovos palaužė iki šių rungtynių dar nei vieno įvarčio lygoje nepasiekusią "Alaves" ekipą.

Rungtynių pradžia sostinės ekipai buvo sėkminga - startinėje sudėtyje pirmą kartą pasirodęs Dani Ceballos puikiu smūgiu išvedė "Real" į priekį. Tačiau tai nereiškė lengvos rungtynių eigos - Manu Garcia 40-ąją minutę galingu smūgiu galva rezultatą išlygino.

Bet "Real" rado kuo vėl atsakyti varžovams - vos po trijų minučių tas pats D. Ceballos pasinaudojo vartininko klaida ir vėl išvedė šalies čempionus į priekį.

Antrajame kėlinyje "Real" turėjo daugybę progų pasižymėti, tačiau taip pat net du kartus varžovai pataikė į vartų konstrukciją. Vis dėlto "Real" pergalę pasiekė ir pakilo į ketvirtąją vietą.

Paskutinėse vakaro rungtynėse "Barcelona" pratęsė savo pergalių žygį išvykoje. Ernesto Valverde kariauna rezultatu 3-0 nugalėjo "Girona" ir išlieka vienintele pirmenybių komanda dar nepraradusi nei vieno taško.

Net du įvarčius katalonai pasiekė varžovų pagalba - pirmieji du įvarčiai buvo įmušti į savus vartus. Vienintelis iš "Barcos" įvartį įsirašė Luisas Suarezas, pasižymėjęs 69-ąją minutę.

"Atletico" 2 - 0 "Sevilla"
46' [1 - 0] Y. Carrasco
69' [2 - 0] A. Griezmann

"Alaves" 1 - 2 "Real Madrid"
10' [0 - 1] D. Ceballos
40' [1 - 1] M. Garcia
43' [1 - 2] D. Ceballos

"Malaga" 3 - 3 "Athletic"
4' [0 - 1] A. Aduriz (11 m. baudinys)
35' [1 - 1] D. Rolan
51' [1 - 2] I. Williams
70' [1 - 3] I. Williams
81' [2 - 3] P. Baysse
84' [3 - 3] D. Rolan
52' Z. Kuzmanovič ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"Girona" 0 - 3 "Barcelona"
17' [0 - 1] Aday (į savus vartus)
48' [0 - 2] G. Iraizoz (į savus vartus)
69' [0 - 3] L. Suarez