D. de Gea: „Neįsivaizduoju savęs kitoje komandoje“ © JumpStory nuotr.

Jei praėjusį sezoną „Manchester United“ fanai ir futbolo ekspertai diskutavo, kas turėtų būti pagrindinis „raudonųjų velnių“ vartininkas – Davidas de Gea ar Deanas Hendersonas – tai šį sezoną šis klausimas nebėra keliamas.

D. de Gea nuo pat sezono pradžios demonstruoja itin solidų žaidimą ir yra vienas komandos lyderių, o sausio mėnesį buvo pripažintas geriausiu visos „Premier“ lygos futbolininku.

Ispanas „Man Utd“ garbę gina nuo 2011 metų, kuomet į Angliją persikėlė iš Madrido „Atletico“. Būtent su Ispanijos čempionais „raudonieji velniai“ kausis UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Pats D. de Gea prieš artėjantį mačą teigė, kad tai jam nebus kažkuo išskirtinės rungtynės bei pripažino, jog neįsivaizduoja savęs kitoje komandoje nei „Man Utd“.

„Didžiuojuosi tuo, kad gimiau Madride, bet dabar jaučiuosi kaip tikras Mančesterio gyventojas. Būtent čia dabar jaučiuosi kaip namuose.

„Man Utd“ klube esu jau labai ilgą laiką. Futbolo pasaulyje gali nutikti bet kas, tačiau aš neįsivaizduoju savęs kitoje komandoje.

Dabar mūsų laukia akistata su „Atletico“. Tai yra klubas, kuris man suteikė progą atsiskleisti, tačiau tai bus eilinės rungtynės. Visi turime tą patį tikslą – pasiekti pergalę“, – bendraudamas su UEFA kalbėjo D. de Gea.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...