D. Deschampsas: šiam turnyrui rengiamės dvejus metus, todėl klysti negalime

Vyriausiasis Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschampsas prieš artėjančias 2016 metų Europos čempionato atidarymo rungtynes kalbėjo apie galimybę pasiekti pirmąją pergalę.

Šiandien 22 valandą Lietuvos laiku "Stade de France" stadione startuoja "EURO 2016" pirmenybės. Turnyro šeimininkai prancūzai atidarymo rungtynėse susitinka su Rumunijos rinktine. Šią ir likusias kitas dvikovas tiesiogiai bus galima stebėti LRT ir LRT Kultūros kanalu.

"Kuo mažiau svarbių rungtynių, tuo geriau žaidėjams. Šiai birželio 10-ąjai dienai rengiamės dvejus metus. Svarbu grįžti į konkurencingas rungtynes, nes paskutines oficialias rungtynes turėjome 2014 metų pasaulio čempionato ketvirtfinalyje prieš Vokietiją. Tai bus specialios rungtynės, žaisime "Stade de France" stadione", - kalbėjo D. Deschampsas.

"Žaisime savo šalyje ir savo sirgalių apsuptyje, tačiau nemanau, kad Rumunija prieš mus nekovos ir nesieks pasiekti teigiamo rezultato. Jie moka ne tik gintis, jie taip pat norės šios pergalės. Ši komanda tikrai gerai ginasi, bet analizuodamas jų žaidimą per paskutines rungtynes pamačiau, kad jų puolimas taip pat yra veiksmingas. Laukia įdomi 90 minučių kova, kurioje klysti negalime", - pridūrė strategas.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos