D. Hendersonas nepatenkintas „Man Utd“ ekipa: „Klubas nesilaikė savo pažadų“ © AFP nuotr.

„Manchester United“ ekipos vartininkas Deanas Hendersonas interviu su „TalkSport“ išreiškė nepasitenkinimą dėl mažai gauto žaidybinio laiko praėjusiame sezone, o praėjusius 12 mėnesių pavadino „sunkiausiais savo karjeroje“.

Anglas prieš praėjusio sezono pradžią susirgo COVID-19, o grįžęs į rikiuotę taip ir nesugebėjo nukonkuruoti puikią formą demonstravusio Davido de Gea.

„Jei atvirai, tai tikriausiai buvo sunkiausi 12 mėnesių mano karjeroje“, – antradienį „TalkSport“ sakė Hendersonas. „Pokalbis, kurį turėjau prieš sezono pradžią, buvo toks: „Sekančiame sezone tu būsi pirmasis komandos vartininkas“.

„Susirgau COVID-19, o kai grįžau, niekas net nesiruošė laikytis man duotų pažadų. Tai buvo apmaudu, nes praėjusią vasarą dėl šių pažadų atsisakiau daug gerų galimybių, nuomos pagrindais žaisti kitur. Deja, „United“ manęs nepaleido.“

„Sėdėti ant suolo 12 mėnesių, mano amžiuje tikrai yra nusikaltimas. Aš pykau. Pasakiau vadovybei, kad turiu žaisti futbolą ir jie turi paleisti mane, tad viskas buvo nuspręsta dar prieš ateinant naujajam treneriui Erikui ten Hagui. Aš su juo net nei karto nekalbėjau.“

Ateinančiame sezone Deanas Hendersonas nuomos pagrindais atstovaus „Notingham Forest“ ekipai.