D.  Jotos dublis atvedė „Liverpool“ į Lygos taurės finalą © JumpStory nuotr.

Ketvirtadienį vykusiame Anglijos lygos taurės pusfinalio atsakomajame mače „Liverpool“ išvykoje rezultatu 2:0 palaužė Londono „Arsenal“ ekipą.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 19 minutę. „Liverpool“ komandos krašto puolėjas Diogo Jota atliko puikų solo reidą ir užbaigė jį klastingu smūgiu į apatinį kairįjį vartų kampą.

„Kanonieriai“ turėjo keletą puikių progų išlyginti rezultatą. Gabrielis Martinelli pademonstravo nuostabų meistriškumą, tačiau jam pasižymėti neleido puikiai sužaidęs „Liverpool“ komandos vartininkas Caoimhinas Kellegeris.

79 minutę visus klausimus rungtynėse išsprendė dublį į savo sąskaitą įsirašęs Diogo Jota. Portugalas po puikaus komandos draugo perdavimo šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas tapo 2:0.

Po šios pergalės Kloppo auklėtiniai patenka į Anglijos lygos taurės finalą ir jame susitiks su Londono „Chelsea“.