Pasibaigus 2025 metų „TOPsport“ remiamos A lygos sezonui, Saulės miesto ekipos vairą paliko Dainis Kazakevičius.
Vyriausiasis komandos treneris nusprendė laimės ieškoti svetur – latvis išvyko į Kirgiziją, kur tapo šalies futbolo federacijos techniniu direktoriumi.
Strategas į Šiaulius atvyko dar praėjusių metų gruodį, jo treniruojami šiauliečiai šiemet iš viso sužaidė 39 rungtynes – iškovojo 16 pergalių, 10 kartų sužaidė lygiosiomis ir patyrė 13 pralaimėjimų.
Futbolo akademija „Šiauliai“ dėkoja treneriui už atiduotą indėlį į komandos pasiektus rezultatus ir linki visokeriopos sėkmės tolimesnėje karjeros stotelėje.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Nėra komentarų...
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą