D. Norvilas: "Tikiuosi Klaipėdos stadionas bus pilnutėlis"

Garsus dainininkas Deividas Norvilas tikisi, kad paskutinį gegužės sekmadienį žaidžiant Lietuvos futbolo rinktinei Klaipėdos stadionas bus ošiantis nuo žiūrovų - taip, kaip jis prisimena iš vaikystės.

Iš Klaipėdos kilusio dainų kūrėjo ir atlikėjo balsas iki šiol skamba miesto stadione  po "Atlanto" įmuštų įvarčių. Taip yra neatsitiktinai, nes Deivis - aistringas futbolo gerbėjas.

„Su futbolu susipažinau ankstyvojoje vaikystėje, kai tėtis vesdavosi į stadioną. Atsimenu pilną stadioną ošiančių dėdžių. Nuo tų laikų šis žaidimas įstrigo į akį. Be abejo ir savam kieme žaisdavome - ką daugiau, jei ne futbolą, - pasakoja Deivis - Dabar taip pat einu žaisti kartą per savaitę, tik gaunu daug traumų. Matyt, amžius daro savo."
 
Iš Lietuvos rinktinės rungtynių Deiviui labiausiai įstrigo 2004-ųjų spalį Vilniuje lygiosiomis 0:0 pasibaigusios lietuvių rungtynės su Ispanijos žvaigždynu.

„Buvo labai įspūdingos rungtynės. Atsimenu, kad „Žalgirio" stadione buvo velniškai šalta. Mano kostiumines kelnes tiesiog skrodė šaltis. Einu iki vidurio, laukia orkestras.... Pradedu giedoti Lietuvos himną. Atleiskit man už tai, bet nori nenori vis tiek į dešinę sukosi galva, akys didelės - šalia stovi Raulis, Puyolis, Xavi... Bet tada su jais sužaidėme neblogai."

Lietuvos rinktinę į Klaipėdą po 25 metų pertraukos kitos savaitės pabaigoje grįš Baltijos taurės rungtynėms su Estija.

„Labai tikiuosi, kad stadionas bus pilnutėlis. Noriu nuoširdžiai pakviesti visu klaipėdiečius, kad ateitų ir palaikytų. Tai tikrai malonus jausmas futbolininkams. Galbūt jie to nedemonstruoja, nedrįsta. Bet labai gera kai išėjus tave pasitinka, paploja, aikščioja kartu su tavimi, pyksta, džiaugiasi", - teigia Deivis.

Lietuvos ir Estijos rinktinių dvikova vyks gegužės 29 dieną Klaipėdos miesto stadione nuo 16 valandos. Bilietus į rungtynes platina „Ticketmarket.lt".

Straipsnio įvertinimas: 0 0
 • Azza

  Tik pusei ziurovu reikes stoveti, nes sedimu vietu ne tiek ir daug

  • 0
 • Azza

  Tik pusei ziurovu reikes stoveti, nes sedimu vietu ne tiek ir daug

  • 0
 • Azza

  Tik pusei ziurovu reikes stoveti, nes sedimu vietu ne tiek ir daug

  • 0

Kitos naujienos