D. Nunezo dublis atnešė „Liverpool“ ekipai pergalę © REUTERS nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose rezultatu 3:1 įveikė „Southampton“ ekipos futbolininkus.

Rungtynės prasidėjo dviem greitais abiejų komandų įvarčiais. 6 minutę savo komandą į priekį išvedė šeimininkų puolėjas Roberto Firmino, tačiau vos už 3 minučių rezultatą išlygino smūgiu galva pasižymėjęs Che Adamsas.

Jurgeno Kloppo auklėtiniams pergalę nukalė du įvarčius pelnęs Darwinas Nunezas. Urugvajietis oponentų vartininką nuginklavo 21 ir 42 minutėmis.

Likusioje mačo eigoje Mersisaido ekipa susikūrė dar keletą itin pavojingų progų, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Po šių rungtynių „Liverpool“ užima šeštąją vietą turnyrinėje lentelėje, o juos nuo ketvirtoje vietoje esančios „Newcastle“ ekipos skiria penki taškai.