D. Origi įvartis išplėšė pergalę „Liverpool“ ekipai © Action Images via Reuters nuotr.

Po „Chelsea“ suklupimo Londono derbyje, „Liverpool“ ekipa turėjo šansą bent trumpam atsidurti „Premier“ lygos viršūnėje ir šiuo šansu dramatiškai pasinaudojo.

„Liverpool“ išvykoje tik per pridėtą laiką sugebėjo įveikti „Wolverhampton“ ekipą 1:0.

Prieš pridėtą rungtynių laiką „raudonieji“ turėjo vos dvi rimtesnes progas. Viena iš jų buvo pirmajame kėlinyje, kai Romainas Saissas visgi sutrugdė Mohamedui Salah tiksliai smūgiuoti.

O antrajame kėlinyje puikią progą turėjo Diogo Jota. Portugalas palikęs „vilkų“ vartininką už nugaros, nesugebėjo nuginkluoti dviejų gynėjų, kurie gynė vartus.

Visgi per pridėtą laiką pergalę išplėšė Divockas Origi. Belgas gavo tikslų Mo Salah perdavimą ir apsisukęs nuginklavo Jose Sa, ketvirtąją pridėto laiko minutę.

Newcastle 1:0 Burnley

Southampton 1:1 Brighton