D. Simeone užsikrėtė koronavirusu © „Reuters“ nuotr.

Naujam sezonui besiruošianti Madrido „Atletico“ ekipa kurį laiką turės verstis be savo vyriausiojo trenerio Diego Simeone.

Ispanijos klubas pranešė, kad specialistui iš argentinos po atliktų testų buvo diagnozuotas koronavirusas.

Skelbiama, kad D. Simeone šiuo metu jokių ligos simptomų nejaučia, tačiau atlieka privalomąją saviizoliaciją namuose.

„Atletico“ „La Liga“ sezoną pradės rugsėjo 27 dieną rungtynėmis su „Granada“.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...