Turino „Juventus“ klubą palikti ketinantis puolėjas Dušanas Vlahovičius aktyviai ieško naujos karjeros stotelės.
Žurnalistas Matteo Moretto praneša, kad serbo agentas pradėjo skambinti „La Liga“ grandams.
Teigiama, kad raginimų įsigyti jo klientą sulaukė „Barcelona“ ir Madrido „Real“ klubai.
D. Vlahovičius vis atsisako pratęsti kontraktą su „Juventus“ ir ateinančią vasarą planuoja tapti laisvuoju agentu.
Šį sezoną jis per 21 mačą yra pelnęs 8 įvarčius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
tai ko jis juveje nestampuoja tu golu,kur cempionatas silpnesnis negu la lygoje?Nemanau ,kad barsa juo susidometu
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
Į barsą vietoj Robkės!
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
tai ko jis juveje nestampuoja tu golu,kur cempionatas silpnesnis negu la lygoje?Nemanau ,kad barsa juo susidometu
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
Į barsą vietoj Robkės!
Į barsą vietoj Robkės!
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
Neatsisako pratęsti, tiesiog Juventus nenori mokėti tiek kiek jis nori. Šiuo atveju labai gerai daro. Vladas neįtikina. Tiesa Real ar Barcelona galbūt atsiskleistų labiau, nes tereikėtų tik štampuoti golus.
tai ko jis juveje nestampuoja tu golu,kur cempionatas silpnesnis negu la lygoje?Nemanau ,kad barsa juo susidometu
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą