D. Wimmeris: „Turime tikrai jauną komandą“ © lff.lt nuotr.

Lietuvos rinktinė antradienio vakarą užbaigė savo pasirodymą pasaulio čempionato atrankos varžybose. Namuose 0:1 buvo pralaimėta Kroatijos futbolininkėms.

Vienintelis įvartis į lietuvaičių vartus krito 66 minutę, varžovėms realizavus 11 metrų baudinį.

Po dvikovos Lietuvos rinktinės treneris Danielis Wimmeris kalbėjo, jog situacija, kurioje buvo praleistas įvartis, buvo labai nesėkminga.

„Visų pirma, manau, kad tai buvo ganėtinai sunkios rungtynės, žinoma, šiek tiek nepasisekė, kad praleidome įvartį baudiniu, nes minutę prieš tai turėjome situaciją viena prieš vieną su varžovių vartininke.

Jei būtume turėję daugiau sėkmės – gal būtume galėję čia iškovoti taškų, bet nepasisekė su baudiniu“, – teigė strategas.

Visgi jis pasidžiaugė jaunos rinktinės įgauta patirtimi tokio lygio varžybose ir akcentavo, kad tai pasitarnaus joms ateityje.

„Jaunoms žaidėjoms tokios rungtynės yra svarbu, nes jos yra ateitis, turime tikrai jauną komandą, jei pažiūrėtumėte – kitos komandos yra daug vyresnės, labiau patyrusios, ypatingai profesionaliame futbole.

Todėl mūsų žaidėjoms yra labai svarbu kuo anksčiau pradėti žaisti tokiame lygyje, turime dirbti, tobulėti ir tada galėsime žengti kitą žingsnį“, – sakė treneris.

Reziumuodamas pasirodymą visame atrankos cikle, vokietis teigė esą rinktinė turi būti patenkinta.

„Šioje atrankoje surinkome 5 taškus, šiandien pergalės atveju būtume galėję likti ketvirtoje vietoje, kas būtų didžiulis žingsnis, tačiau pirmiausia manau, kad galime būti patenkinti atranka, ypatingai tuo, kaip tobulėjame, o ateityje norime dėti kitus žingsnius“, – dėstė D. Wimmeris.