„Dainava“ įveikė tiesioginį konkurentą © E. Žaldario nuotr.

„Optibet A lygoje“ labai svarbiu metu Alytaus DFK „Dainava“ nutraukė ketverių nelaimėtų rungtynių seriją.

26-ojo turo mače savo sirgalių akivaizdoje dainaviečiai 3:1 (1:1) palaužė turnyro lentelės kaimynę Gargždų „Bangą“, kurią aplenkė ir sugrįžo į 8-ąją vietą.

Pirmosiomis minutėmis aštriau atakavo alytiškiai, tačiau atsimušusi nuo išpuolių „Banga“ perėmė iniciatyvą ir susikūrė puikią progą – Shogo Yoshikawa galva smūgiavo tiesiai į Martyną Matijošką.

26-ąją minutę „Dainava“ išsiveržė į priekį. Po Džambolato Calagovo pakelto kampinio oro dvikovą prieš varžovą laimėjęs Saidas Hamuličius nukreipė kamuolį į vartus.

Tai buvo 11-asis futbolininko iš Nyderlandų įvartis šiame „Optibet A lygos“ sezone.

Apylygiame pirmame kėlinyje „Banga“ atstatė pusiausvyrą paskutinės atakos metu, kai dėkingai atšokusį kamuolį sėkmingai pamušė Darius Zubauskas, pasižymėdamas antrame mače iš eilės.

Vis dėlto po pertraukos svečiai buvo netikėtai užklupti ir greitai praleido du įvarčius. 52-ąją minutę 12-uoju taikliu smūgiu džiaugėsi S. Hamuličius, o dar po 3 minučių, kilus sumaiščiai, pirmą įvartį šiemet įmušė Jevgenijus Terzis.

Netrukus „Dainava“ galėjo triuškinti varžovus, bet S. Hamuličius po Cyrille'o Tchayi Tchamba perdavimo sukirto kamuolį į skersinį, savo ruožtu, „Banga“ atsakė Simono Urbio šūviu, kurį atrėmė Martynas Matijoška.