„Dainava“ pristatė pirmąjį naujoką

Į „Optibet A lygą“ grįžtantis Alytaus „Dainavos“ klubas komplektuoja savo sudėtį artėjančiam sezonui. Pirmuoju naujoku tapo 20 metų puolėjas iš Japonijos Ikuto Gomi.

Kaip sakė klubo vadovas Rimas Kantaravičius: „Ikuto Gomi mokėsi vienoje geriausių Japonijoje „Vissel“ akademijoje, po to du sezonus žaidė Latvijos aukščiausioje lygoje. Mūsų klubas į šį žaidėją žiūri, kaip į jauną perspektyvų futbolininką.“

Tuo tarpu „Dainavos“ vyr. treneris Sergejus Kuznecovas apie naujoką sakė, kad Ikuto Gomi nors jaunas futbolininkas, bet jau dvejus metus žaidęs Latvijos aukščiausioje lygoje, tad atvyksta turėdamas aukšto lygio patirties.

„Mes iš jo tikrai nemažai tikimės. Tikime, kad Ikuto bus mūsų svarbus žaidėjas. Jis jau kontrolinėse rungtynėse su „Panevėžiu“ parodė, kad gali ir pats mušti įvarčius, ir perduoti perdavimą. Turi gerą greitį, gali individualiai apžaisti varžovą ir pats realizuoti atsiradusias progas“, – apie naują dainavietį pasakojo S. Kuznecovas.

Primename, kad prie komandos vairo lieka praėjusį sezoną Pirmoje lygoje iki nugalėtojų titulo dainaviečius atvedęs vyr. treneris S. Kuznecovas.

Straipsnio įvertinimas: 3 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos