„Dainava“ sužaidė draugiškas rungtynes prieš kauniečius © „Dainava“ nuotr.

Alytaus DFK „Dainava“ kontrolinėmis rungtynėmis namuose baigė pasiruošimą artėjančiam Pirmos lygos sezonui. Draugiškas mačas su svečiais iš Kauno – „Hegelmann Litauen“ – baigėsi be įvarčių.

Tiek pirmajame, tiek antrajame kėliniuose abejos komandos ieškojo savo žaidimo ir apsikeitė po keletą pavojingų smūgių į vartų plotą.

Ryškiausiu rungtynių momentas buvo užfiksuotas 80 minutę, kai mačo arbitras Gediminas Mažeika, po neleistino epizodo, paskyrė 11 metrų baudinį į dainaviečių vartus. Tačiau Alytaus „Dainavos“ vartininkas Martynas Matijoška patikimai atrėmė Aurimo Raginio smūgiuotą kamuolį ir rungtynės baigėsi be įvarčių – 0:0.

DFK „Dainava“ startinė sudėtis: A.Mickevičius, L. Genevičius, N. Labukas, M. Vasiliauskas, T. Vitukynas, L. Kochanauskas, L. Savastas, peržiūroje dalyvaujantis rusas, I. Baranauskas, O. Lukošiūnas, M. Radžiukynas.

Po keitimo pasirodė: P. Kalimavičius, D. Ivanauskas, T. Buzas, M. Matijoška, A. Marčiukaitis.

Nukeltas Pirmos lygos sezonas startuos artėjantį penktadienį. klubas pirmąsias rungtynes žais birželio 6-ąją, šeštadienį, namie prieš Vilniaus Baltijos futbolo akademijos futbolininkus.

Į rungtynes bus įleidžiama iki 300 žiūrovų, kurie turės vilkėti apsaugines kaukes ir laikytis bent 1 metro atstumo vieni tarp kitų.