D.Alvesas: PSG? Man nusibodo tų suknistų avinų išsigalvojimai

"Barcelona" gynėjas Danielis Alvesas socialiniame tinkle pratrūko komentuodamas žiniasklaidos gandus apie galimą jo persikėlimą į "Paris Saint-Germain" ekipą.

31 metų futbolininko sutartis su "Barcelona" baigiasi šią vasarą, o naujo susitarimo, bent kol kas, Katalonijos ekipa gynėjui nepasiūlė. Nenuostabu, kad patyręs gynėjas, pasak žiniasklaidos pranešimų, domina nemažai pajėgių klubų.

Pastaruoju metu itin padaugėjo publikacijų apie galimą D. Alveso persikėlimą į Paryžiaus "Paris Saint-Germain" ekipą, tačiau tokius gandus komentavusiam braziui, regis, neišlaikė nervai.

"Jūs tikite visomis šitomis klejonėmis? Man jau ima pamažu nusibosti tų suknistų avinų išsigalvojimai, - socialinio tinklo "Instagram" paskyroje žaibavo gynėjas. - Aš myliu šį klubą ("Barcą", - aut.past.) už tai, ką išgyvenau čia žaisdamas, ir už tai, kas dar laukia ateityje. Jei nutiks taip, kad vieną dieną man reikės iš čia išvykti, aš pats pranešiu, kur aš keliuosi. Man nereikia, kad už mane kalbėtų kažkokie avinai".

D. Alvesas "Barcelona" ekipoje rungtyniauja nuo 2008-ųjų vasaros, kuomet už beveik 30 milijonų eurų buvo įsigytas iš "Sevilla" komandos.

fcbarcelona.lt