Danijoje L.Spalvis pelnė įvartį, tačiau jis buvo neįskaitytas

Į Daniją po savaitės praleistos kartu su Lietuvos nacionaline futbolo rinktine sugrįžęs Lukas Spalvis penktadienį jau žaidė šios šalies čempionato rungtynes namuose su „Nordsjaelland“ futbolininkais.

Po atkaklios kovos „Aalborg“ ekipa šventė pergalę rezultatu 1:0. Vienintelį įvartį, lėmusį šeimininkų pergalę, „Aab“ 25-ąją minutę pelnė T. Enevoldsenas, pasižymėjęs po puikaus N. Thomseno perdavimo.

Geriausias praėjusių metų Lietuvos futbolininkas rungtynes pradėjo startinėje komandos sudėtyje ir žaidė visas 90 minučių.

20-ąją minutę L. Spalvis atliko puikų smūgį galva – nuo žemės atšokęs kamuolys atsidūrė vartų tinkle ir rezultatyviausias Danijos čempionato žaidėjas jau norėjo džiaugtis, tačiau teisėjas buvo pakėlęs nuošalės vėliavėlę ir įvarčio neįskaitė.
Tiesa, situacija buvo slidi, tačiau arbitrai buvo įsitikinę savo tiesa.

Per likusį laiką gerų progų lietuvis neturėjo. Po pelnyto įvarčio šeimininkai atidavė iniciatyvą, kuri po pertraukos jau priklausė varžovams. Kartą jie sudrebino vartų konstrukciją, tačiau išsigelbėti nesugebėjo.

Danijos čempionate po 23 rungtynių „Aab“ su 39 taškais užima antrąją poziciją.